همکاری لندی رنزو و اوبر در برزیل


[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
همکاری لندی رنزو و اوبر در برزیل

بر اساس گزارش مورخ 6 فوریه 2019 وبسایت موسسه NGV Global، شرکت لندی رنزو برزیل (Landi Renzo) اقدام به امضای قرارداد همکاری انحصاری با شرکت اوبر (Uber) کرده است که طبق آن به رانندگان فعال در اوبر خدمات تبدیل خودرو به دوگانه سوز CNG ارایه می کند و کارگاه های مورد تایید شرکت لندی رنزو نیز انجام خدمات پس از فروش این خودروها را بر عهده خواهند داشت.

انتظار می رود این همکاری با توجه به ابتکار عمل شرکت اوبر در ارایه تسهیلات مالی با رانندگان منتخب روند به رو رشدی داشته باشد. طبق برنامه شرکت اوبر رانندگان منتخب این شرکت می توانند با استفاده از این تسهیلات اقدام به خرید و نصب کیت گازسوز شرکت لندی رنزو کنند و هزینه های مربوطه را به بشکل اقساط هفتگی پرداخت نمایند.

ضمنا شرکت لندی رنزو خدمات آموزشی در خصوص مزایای تبدیل خودرو به دوگانه سوز را از طریق کارگاه های مجاز و همچنین با استفاده از وبسایت و اپلیکیشن شرکت اوبر ارایه می دهد.

مدیر عامل شرکت لندی رنزو، Cristiano Musi:

این همکاری فرصتی عالی برای ما فراهم می کند تا محصولات خود را به گروه جدیدی از مشتریان عرضه کنیم و همچنین سهم بیشتری در توسعه راهکارهای سبز و دوستدار محیط زیست در برزیل که یکی از مهمترین کشورهای آمریکای لاتین از نظر صنعت خودرو می باشد، داشته باشیم. شهرهای سائوپائولو و ریودژانیرو دارای اولین و سومین شبکه خودروهای اوبر در جهان هستند.

به گفته ی Cristiano Musi، گروه لندی رنزو به دنبال امضای قراردادی مشابه در کشور مکزیک می باشد.

مدیر شرکت اوبر در سائوپائولو،‌ Fabio Plein:

ایده استفاده اشتراکی از خودرو (ridesharing) انقلابی در رابطه بین میلیون ها انسان و خودروهای شخصی ایجاد کرد و تصور اینکه این ایده چه پتانسیل بزرگی برای توسعه تبدیل خودروها به گازسوز بعنوان سوختی جایگزین با مزایای زیست محیطی دارد، هیجان انگیز است.

لینک منابع:

https://www.ngvglobal.com/blog/landi-renzo-uber-collaboration-in-brazil-offers-conversion-to-cng-0206
[/av_textblock]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *