.:.:سان کد تنها ارائه دهنده قالب اکسترا در ایران:.:.برای استفاده از قالب اکسترا باید لایسنس قالب را فعال نمایید، اگر مشکلی داشتید به (https://xtratheme.ir/faq) مراجعه نمایید. قابل توجه تمام متقاضیان دریافت یا تمدید پروانه کسب: الزام قانونی ارائه گواهی احکام تجارت و کسب و کار – اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین و سوخت های وابسته

قابل توجه تمام متقاضیان دریافت یا تمدید پروانه کسب: الزام قانونی ارائه گواهی احکام تجارت و کسب و کار

باستناد ماده 3 آئین نامه اجرایی نحوه صدور و تمدید پروانه کسب (موضوع ماده 12 قانون نظام صنفی)گذراندن دوره های آموزشی احکام تجارت و کسب و کار به جهت اخذ پروانه کسب و تمدید پروانه کسب الزامی است.  با توجه به این موضوع، در صورت عدم ارائه این گواهی، پروانه های صادره از طرف اتاق اصناف ابطال خواهد شد.

همچنین آن دسته از واحدهای صنفی که توسط مباشر اداره می شوند، مباشر مکلف به شرکت در این دوره و در صورت عزل وی، صاحب پروانه یا مباشر، پیش از عزل مباشر قبلی، مکلف به گذارندن دوره هستند.

دوره های آموزشی شامل دوره پیش از صدور و تمدید پروانه کسب واحدهای صنفی است که بر اساس تکلیف مقرر قانون به منظور کسب آمادگی، ارتقا و افزایش میزان آگاهی، دانش و سطح مهارت افراد برگزار می شود. از جمله سرفصل های این دوره قانون و مقررات نظام صنفی، مشتری مداری، فقه بازار، خرید و فروش الکترونیک، قوانین و مقررات مالیاتی، قانون و مقررات شهرداری، قانون و مقررات کار و تامین اجتماعی، قانون و مقررات نیروی انتظامی است.

مدت زمان این دوره، کلاس هایی به مدت جمعا 24 ساعت است. اما با هماهنگی های لازم، جهت رفاه حال متقاضیان، طبق درخواست اتحادیه کشوری و موافقت اتاق اصناف ایران، این دوره برای اعضای این اتحادیه در یک روز کامل  برگزار می شود.

تاریخ برگزاری این دوره 6 شهریور ماه از ساعت 8 الی 18 است و در صورت تکمیل ظرفیت در تاریخ 19 شهریورماه نیز مجدد برگزار خواهد  شد.

آدرس: خیابان انقلاب، بعد از دروازه دولت.خیبان بهار جنوبی.کوچه سمنان.پلاک 10 طبقه دوم

جهت ثبت نام لغایت تا پایان وقت اداری روز 3 شهریور به  لینک http://altfuel.ir/reg/ مراجعه فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *