خودروهای تبدیل کارگاهی شناسنامه‌دار می‌شوند

در جهت ساماندهی خودروهای گازسوز تبدیل کارگاهی، اتحادیه کشوری سوختهای جایگزین با همکاری وزارت نفت اقدام به شناسایی خودروهای تولید کارگاهی کرده است.

پس از شناسایی خودروها و ثبت از طریق سامانه یکپارچه خودروهای گازسوز “IRNGV” ، خودروها، به مراکز خدمات فنی که نماینده شرکت های تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد در آنجا حضور دارند، مراجعه کرده و گواهی سلامت سیستم سوخت رسانی دریافت می کنند.

سپس اطلاعات خودروهای مذکور از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت به پلیس راهور ناجا ارسال می‌شود تا مدارک مالکیت این خودروها تغییر کرده و به عنوان خودرو دوگانه سوز ثبت می شوند.

بدین شکل این  خودروها در فرآیند های آتی “معاینات فنی” و  “تعویض پلاک” عنوان خودروهای دوگانه‌سوز  شناخته شده و دچار مشکل نمی شوند.

2 دیدگاه

  • الان بیش از یکسال است که ازین خبر می گذرد چرا به معاینه فنی مراجعه میکنیم میگن باید مخزن رو باز کنید و ماشین رو دوگانه سوز تلقی نمی کنند علی رغم اینکه سهمیه بنزین رو ، دوگانه سوز تخصیص دادند باز اینم یه حُقه و دکانی برای باز و بست منبع

    • تشریف ببرید به یکی از مراکز مجاز و برای دریافت گواهی سلامت اقدام کنید. در اینصورت مشکلی برای معاینه فنی شما هم پیش نمی آید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *