.:.:سان کد تنها ارائه دهنده قالب اکسترا در ایران:.:.برای استفاده از قالب اکسترا باید لایسنس قالب را فعال نمایید، اگر مشکلی داشتید به (https://xtratheme.ir/faq) مراجعه نمایید. ثبت نام ۴۸۰ هزار خودرو بنزینی برای تبدیل به دوگانه‌سوز – اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین و سوخت های وابسته

ثبت نام ۴۸۰ هزار خودرو بنزینی برای تبدیل به دوگانه‌سوز


[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” padding=’0px’ highlight=” highlight_size=” border=” border_color=” radius=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-3sgxiy’]
[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-katfvm6x’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
امیر جعفرپور معاون دفتر صنایع خودروی نیرو محرکه وزارت صمت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به تدقیق در ثبت نام و ثبت نام متقاضیان جدید خودروهای بنزینی عمومی و شبه عمومی بنزینی حمل بار و مسافر  برای تبدیل به خودروهای دوگانه‌سوز گفت: مالکان خودروهایی عمومی و شبه عمومی بنزینی حمل بار  و مسافر  که متقاضی تبدیل به خودروی دوگانه‌سوز هستند با مراجعه به سایت IRNGV.IR می‌توانند ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: متقاضیان بعد از مراجعه به این سایت بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای ثبت نام خود را انجام می‌دهند و تا پایان مراحل دوگانه سوز شدن خودرو نیز هیچ پرداخت ریالی انجام نخواهد گرفت و تمام هزینه‌ها و پرداخت‌ها بین کارگاه‌ها، وزارت نفت، مخزن‌ساز و شرکت پالایش و پخش انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در گام دوم بعد از تسجیل ثبت نام افراد به صورت اتوماتیک و از طریق سایت برایشان تعیین نوبت می‌شود و به صاحبان خودروها پیامکی ا رسال می‌شود و زمان و مکا ن مراجعه برای انجام دوگانه‌سوز کردن خودروها به صاحبان خودرو از طریق پیامک اعلام می‌شود.

جعفرپور افزود: حدود 350 کارگاه در کشور آماده دوگانه سوز کردن خودروها هستند و تلاش داریم در آینده نزدیک تعداد کارگاه‌ها را افزایش بدهیم. بعد از آنکه خودرو در کارگاه‌های دوگانه‌سوز تبدیل شد و به صورت استاندارد گواهینامه سلامت را دریافت کرد به نیروی انتظامی برای درج عنوان دوگانه‌سوز در کارت خودرو معرفی می‌شوند و در سیمفا نیز مشخصات خودرو درج می‌شود تا کارهای بعدی همچون معاینه فنی انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه بعد از ثبت نام در سایت IRNGV.IR هیچ هزینه‌ای از متقاضیان دریافت نمی‌شود، افزود: 2500 جایگاه ارائه کننده سوخت‌ CNG در کشور هم اکنون در کشور در حال خدمات رسانی هستند و امیدواریم با حمایت‌های شرکت پالایش و پخش تعداد این جایگاه‌ها افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: با همکاری و تلاش وزارت نفت سامانه IRNGV.IR هم اکنون به سازمان ثبت احوال، پلیس راهور، مجموعه شاهکار متصل است و تاکنون حدود 480 هزار متقاضی در سامانه IRNGV.IR ثبت نام کردند و بر اساس مصوبه دولت قرار است در این طرح یک میلیون و 464 هزار خودرو دوگانه‌سوز بشود.

جعفرپور درباره متقاضیانی که پیش از این ثبت نام کرده بودند افزود: ثبت نام شدگان قبلی سامانه پیامک تایید ثبت نام دریافت می کنند در غیر انصورت باید مجدد ثبت نام کنند.
[/av_textblock]
[/av_one_full]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *