تبدیل کارگاهی CNG در امارات


[av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”]

[/av_textblock]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
تبدیل کارگاهی CNG در امارات

بر اساس گزارش مورخ 22 ژانویه 2019 وبسایت موسسه NGV Global، مرکز الاتحاد  (Al Etihad Center) که از زیرمجموعه های سازمان Emirates Transport (ET)‌ می باشد در سال 2018 حدودا 1325 خودرو را به دوگانه سوز تبدیل کرده است. این مرکز در زمینه ارایه خدمات تبدیل کارگاهی به خودروهای شخصی و دولتی در امارات عربی متحده فعالیت دارد.

به گفته عبدالحکیم سید عبدالحکیم، مدیر مرکز الاتحاد، تعداد خودروهای تبدیل شده در سال 2017 حدودا 1050 دستگاه بوده و در سال 2018 با افزایش بیش از  21درصدی همراه شده است.

به گفته سید عبدالحکیم دلیل رشد آمار تبدیل کارگاهی در امارات افزایش آگاهی عمومی در مورد منافع اقتصادی و مزایای زیست محیطی استفاه از CNG می باشد. وی همچنین اظهار داشته است با توجه به منافع اقتصادی، اپراتورهای ناوگان حمل و نقل و رانندگان شخصی با استفاده از سوخت CNG قادر خواهند بود بسته به میزان استفاده از گاز، هزینه های اولیه پرداخت شده برای تبدیل به دوگانه سوز را طی مدت حدودا 8 ماه جبران نمایند.

از سال 2010 تاکنون بیش از 10 هزار تبدیل CNG بر روی خودروهای وزارتخانه ها، ادارات پلیس، شرکت های تاکسیرانی و خودروهای شخصی در امارات عربی متحده انجام گرفته است.

لینک منابع:

http://www.ngvglobal.com/blog/emirates-transport-2018-cng-conversions-up-21-0122
[/av_textblock]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *