.:.:سان کد تنها ارائه دهنده قالب اکسترا در ایران:.:.برای استفاده از قالب اکسترا باید لایسنس قالب را فعال نمایید، اگر مشکلی داشتید به (https://xtratheme.ir/faq) مراجعه نمایید. اطلاعیه مهم آموزش – اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین و سوخت های وابسته

اطلاعیه مهم آموزش


[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k6f02of0′ custom_class=” admin_preview_bg=”]

اطلاعیه مهم

 

به اطلاع کلیه عزایزانی که برای آموزش دوره کیت های CNG برند لواتو و لندی رنزو در وب سایت اتحادیه کشوری سوختهای جایگزین ثبت نام نموده اند می رساند:

آموزش مذکور در روز پنجشنبه 8 اسفند ماه ۱۳۹۸ در محل دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد واحد تهران غرب، به آدرس: تهران – اشرفی اصفهانی – خیابان وفا آذر- شهرک هما  از ساعت 30/8 صبح لغایت 12 ظهر  برگزار می گردد.

با عنایت به اینکه محیط آموزشی شرایط خاص خود را دارد،  درخواست می شود برای حفظ شئونات خود و اتحادیه با ظاهری آراسته وارد محل آموزش شده و تمامی نکات نزاکت عمومی و آداب معاشرت را رعایت فرمایید. لازم به ذکر است که در پایان آموزش یک برگ گواهی با آرم دانشگاه که ممهور به مهر اتحادیه کشوری سوختهای جایگزین و همچنین شرکت لندی رنزو شده، به شما اعطا خواهد گردید.

 

آموزش اتحادیه کشوری سوختهای جایگزین و خدمات وابسته

98/11/20

[/av_textblock]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *